top of page

Hakkımızda

Biz Kimiz ve Neler Yapıyoruz?

2020 yılında kurulan Prodenso, uzun yıllardır sektörel olarak çeşitli, küçük, orta ve büyük kurumlar ile BT operasyon ve hizmet yönetimini en kolay hale getirmek için çalışan, sadece kendi alanına odaklanmış olan bir ekibin oluşumudur.

Prodenso, yenilikçi, maksimum katma değerli, iş gücünü, hizmet kesinti sürelerini en aza indirgeyecek ve maksimum kazanç sağlayacak çözümler ve danışmanlıkların sağlanması, çözümlerin yetersiz kaldığı noktada geliştirmeler ile daha kullanışlı hale getirmek amaçları doğrultusunda kurulmuştur. 

Profesyonel Hizmetler ve Çözümler

Vizyonumuz

Katma değerli, çözüm ve kalite odaklı danışmanlık hizmetleri ve maksimum faydayı hedefleyen çözümler sağlayarak Bilg Teknolojileri alanında  lider firmalar arasında yer almak. Bunun yanında Ar-Ge yatırımları ile Ülke ve Dünya piyasasına sunabileceğimiz profesyonel çözümler üretebilmek.

Misyonumuz

İş ortaklarımızın bizlere sunmuş olduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendirip en yenilikçi, farklılık yaratan destekleri sunarak sürdürülebilirliği sağlamak. Kurumsal süreçler dışında seffaf ve samimi ilişkiler ile güç birliğini en üst seviyeye çıkarabilmek. İlerledikçe gönülleri de geride bırakmayacağımız, sosyal sorumluluk bilincine sahip bir kültür yapısıyla ilerlemek.

Değerlerimiz ve İlkelerimiz

  • Değer Katma Bilinci

        Her projemiz ile size ve kurumunuza değer katmak.

  • Müşteri Memnuniyeti

 

        İş ortaklarımıza kullanışlı, esnek ve katma değerli çözüm ve danışmanlık sunmak.

  • Verimlilik

       İş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın, güç ve yaratıcılıklarını geliştirerek verimliliği arttırmak.

  • Girişimci, Yenilikçi ve Liderlik

        Hizmette sürekliliği sağlamak için girişimci olmak, yenilikçi olmak, sektöre yön veren yatırımlar yaparak lider olmak.
 

  • Takım Çalışması ve Çözüm Odaklılık

       Değerleri ve ilkeleri doğrultusunda, bilgiyi temel alan profesyonel kadrosu ile karşılaştığı projeye özgü özel koşulları ustalıkla değerlendirerek çözüme en kısa sürede ulaşmak.

  • Dürüstlük ve Adil Davranma

        Projelerde birlikte yol aldığımız iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizde dürüst ve adil olmak, karşılıklı fayda sağlamak.

  • Güvenilirlik ve Gizlilik

       Güvenilir, birlikte çalıştığı kişi ve kurumların haklarını koruyan ve gizlilik prensiplerine uyan yapıya sahip olmak.

bottom of page